norel

Laboratorium Kosmetyczne NOREL to firma z wieloletnią tradycją
i doświadczeniem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Istnieje na rynku od blisko 50 lat.
Firma współpracuje z wybitnymi fachowcami dermatologii i kosmetologii.
Od wielu lat sukcesywnie rozwija dział kosmetyki profesjonalnej.
Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych,
centrów odnowy biologicznej i SPA.

NOREL słynie z innowacyjności, oryginalnych receptur i technik pracy.

 

natinuel

Linia Natinuel, stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej. Najważniejszą cechą linii Natinuel jest to, że stanowi ona idealny „pomost" między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe dzięki odejściu od przestarzałej koncepcji kosmetyki i otwarciu nowych możliwości poprzez wprowadzenie do branży kosmetycznej bioceutyków molekularnych.

To prawdziwe skarby dla zdrowia i piękna skóry, odkrycia najnowszej generacji.
A nawet przyszłej: Natinuel, next generation:

Skutecznie Szybko Konkretnie Racjonalnie

 

peel mission

Peel Mission to marka, stworzona przez polską firmę EMPIRE Pharma Sp. zo.o. Firma powstała w 2010r. w Warszawie. Swoją działalność opiera na produkcji kosmetyków profesjonalnych. Wyróżniają się one swoim innowacyjnym składem, opartym na kwasach hydroksylowych, dzięki którym preparaty działają szybko dając widoczne efekty. Kosmeceutyki produkowane są w oparciu o naturalne składniki o najwyższej czystości chemicznej.

Peel Mission to kosmetyki służące do wykonywania zabiegów mających na celu chemiczne złuszczanie naskórka (eksfoliacja), redukcji trądziku, przebarwień, blizn, zmarszczek.

 

farmona

Naczelna misja Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona to tworzenie wysokiej jakości kosmetyków opartych na naturalnych surowcach roślinnych. Kosmetyki tworzone są pod czujnym okiem doświadczonego i pełnego pasji zespołu technologów, dzięki czemu spełniają wszystkie normy i są bezpieczne dla środowiska.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona to również własne laboratorium badawczo-rozwojowe, które z pełnym zapałem poszukuje nowych, innowacyjnych formuł i składników aktywnych, bada trendy rynkowe, wszystko po to, aby kosmetyki spełniły oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podstawą produktów są standaryzowane ekstrakty roślinne o wysokim stopniu czystości ekologicznej, dzięki czemu mają gwarancję wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania.

 

vinylux   orly

mollon pro

indigo

sns

kryolan

melkior